Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Świerzowa Ruska - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

220 000 zł33 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 49 o powierzchni 3,3000 ha, położoną w Świerzbowej, gmina Krempna, powiat jasielski, województwo podkarpackie stanowiącą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Wysowa-Zdrój

Wysowa-Zdrój(Świerzowa Ruska + 21 km)

184 140 zł1 116 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Wysowa Zdrój uzbrojona, przy lesie, blisko Parku! Opis: szukasz miejsca na swój wymarzony dom lub bazę wypadową w górach? Oferuję na sprzedaż wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sokół,Gorlice(Świerzowa Ruska + 21 km)

229 000 zł2 600 m² 88,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Masz dostęp do czegoś wyjątkowego tylko u nas. Na sprzedaż działka o powierzchni 0,2568 ha położona w Gorlice (sokół), w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rozdziele

Rozdziele(Świerzowa Ruska + 16 km)

199 000 zł25 500 m² 7,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolnej o powierzchni 2,5499 ha zlokalizowana w miejscowości Rozdziele, gm.Lipinki, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Klimkówka

Klimkówka(Świerzowa Ruska + 24 km)

85 000 zł650 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do niezabudowanej działki budowlanej o numerze ewidencyjnym: 26/7 o powierzchni łącznej: 0,0650 ha, które zgodnie z (mpzp) Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Skwirtne

Skwirtne(Świerzowa Ruska + 17 km)

690 000 zł80 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej, niezabudowanej oznaczonej jako działka ewidencyjna numer: 139/3 o proj. powierzchni: 8,0000 ha (80 000 m.kw.) stanowiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Klimkówka

Klimkówka(Świerzowa Ruska + 24 km)

598 000 zł9 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 0,92 ha, położona w miejscowości Klimkówka w Beskidzie Niskim (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Ropa). Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Łajsce

Łajsce(Świerzowa Ruska + 17 km)

39 000 zł8 600 m² 4,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wapienne

Wapienne(Świerzowa Ruska + 12 km)

299 000 zł4 100 m² 87,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 41ar. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w centrum uzdrowiskowym Wapienne, gm. Sękowa, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Glinik

Nowy Glinik(Świerzowa Ruska + 18 km)

40 000 zł900 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Nowy Glinik, gmina Tarnowiec. Nieruchomości posiadają wydane warunki zabudowy oraz aktualne pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Smerekowiec

Smerekowiec(Świerzowa Ruska + 14 km)

69 000 zł5 500 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna w miejscowości Smerkowiec, gmina Uście Gorlickie, województwo Małopolskie o powierzchni 55 arów. Dojazd drogą utwardzoną szutrową. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij